SG73S2ETTD3602D
MFR.Part #
SG73S2ETTD3602D
JLCPCB Part #
C4269277
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS