SG73S2ETTD3601D
MFR.Part #
SG73S2ETTD3601D
JLCPCB Part #
C3916749
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS