SG73S2ETTD3403F
MFR.Part #
SG73S2ETTD3403F
JLCPCB Part #
C3978693
Description
-55℃~+155℃ 340kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS