SG73S2ETTD33R0D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ETTD33R0D
JLCPCB Part #
C4208752
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS