SG73S2ETTD30R0D
MFR.Part #
SG73S2ETTD30R0D
JLCPCB Part #
C4274229
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS