SG73S2ETTD3090F
MFR.Part #
SG73S2ETTD3090F
JLCPCB Part #
C4352292
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS