SG73S2ETTD3010F
MFR.Part #
SG73S2ETTD3010F
JLCPCB Part #
C4298666
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS