SG73S2ETTD3000F
MFR.Part #
SG73S2ETTD3000F
JLCPCB Part #
C4198760
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS