SG73S2ETTD2R87F
MFR.Part #
SG73S2ETTD2R87F
JLCPCB Part #
C4075468
Description
-55℃~+155℃ 2.87Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS