SG73S2ETTD2R7J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ETTD2R7J
JLCPCB Part #
C4277831
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS