SG73S2ETTD2R0J
MFR.Part #
SG73S2ETTD2R0J
JLCPCB Part #
C4091529
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS