SG73S2ETTD2941D
MFR.Part #
SG73S2ETTD2941D
JLCPCB Part #
C3918474
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS