SG73S2ETTD2940F
MFR.Part #
SG73S2ETTD2940F
JLCPCB Part #
C4192161
Description
-55℃~+155℃ 294Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS