SG73S2ETTD2743F
MFR.Part #
SG73S2ETTD2743F
JLCPCB Part #
C4311914
Description
-55℃~+155℃ 274kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS