SG73S2ETTD273G
MFR.Part #
SG73S2ETTD273G
JLCPCB Part #
C3996124
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS