SG73S2ETTD272G
MFR.Part #
SG73S2ETTD272G
JLCPCB Part #
C4159098
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS