SG73S2ETTD2670D
MFR.Part #
SG73S2ETTD2670D
JLCPCB Part #
C4252607
Description
-55℃~+155℃ 267Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS