SG73S2ETTD2613F
MFR.Part #
SG73S2ETTD2613F
JLCPCB Part #
C4242855
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS