SG73S2ETTD2613D
MFR.Part #
SG73S2ETTD2613D
JLCPCB Part #
C4353330
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS