SG73S2ETTD24R3D
MFR.Part #
SG73S2ETTD24R3D
JLCPCB Part #
C3946270
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS