SG73S2ETTD244G
MFR.Part #
SG73S2ETTD244G
JLCPCB Part #
C4107913
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS