SG73S2ETTD2402D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ETTD2402D
JLCPCB Part #
C3967503
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS