SG73S2ETTD2323F
MFR.Part #
SG73S2ETTD2323F
JLCPCB Part #
C4039233
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS