SG73S2ETTD225J
MFR.Part #
SG73S2ETTD225J
JLCPCB Part #
C3922283
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS