SG73S2ETTD2203D
MFR.Part #
SG73S2ETTD2203D
JLCPCB Part #
C4142923
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS