SG73S2ETTD2101D
MFR.Part #
SG73S2ETTD2101D
JLCPCB Part #
C4218648
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS