SG73S2ETTD2100F
MFR.Part #
SG73S2ETTD2100F
JLCPCB Part #
C4266149
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS