SG73S2ETTD1R58F
MFR.Part #
SG73S2ETTD1R58F
JLCPCB Part #
C4333775
Description
-55℃~+155℃ 1.58Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS