SG73S2ETTD1R0G
MFR.Part #
SG73S2ETTD1R0G
JLCPCB Part #
C4187093
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS