SG73S2ETTD185G
MFR.Part #
SG73S2ETTD185G
JLCPCB Part #
C4262958
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS