SG73S2ETTD184G
MFR.Part #
SG73S2ETTD184G
JLCPCB Part #
C4341261
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS