SG73S2ETTD1781D
MFR.Part #
SG73S2ETTD1781D
JLCPCB Part #
C4220278
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS