SG73S2ETTD1780D
MFR.Part #
SG73S2ETTD1780D
JLCPCB Part #
C4356960
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS