SG73S2ETTD1743F
MFR.Part #
SG73S2ETTD1743F
JLCPCB Part #
C4229180
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS