SG73S2ETTD1653F
MFR.Part #
SG73S2ETTD1653F
JLCPCB Part #
C4296642
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS