SG73S2ETTD1602D
MFR.Part #
SG73S2ETTD1602D
JLCPCB Part #
C3955142
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS