SG73S2ETTD1401D
MFR.Part #
SG73S2ETTD1401D
JLCPCB Part #
C4239343
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS