SG73S2ETTD1372D
MFR.Part #
SG73S2ETTD1372D
JLCPCB Part #
C4110838
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS