SG73S2ETTD1243F
MFR.Part #
SG73S2ETTD1243F
JLCPCB Part #
C4107700
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS