SG73S2ETTD123J
MFR.Part #
SG73S2ETTD123J
JLCPCB Part #
C4294918
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS