SG73S2ETTD1180D
MFR.Part #
SG73S2ETTD1180D
JLCPCB Part #
C4058436
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS