SG73S2ETTD110J
MFR.Part #
SG73S2ETTD110J
JLCPCB Part #
C3967870
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS