SG73S2ETTD1101F
MFR.Part #
SG73S2ETTD1101F
JLCPCB Part #
C4311132
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS