SG73S2ETTD1073D
MFR.Part #
SG73S2ETTD1073D
JLCPCB Part #
C4102256
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS