SG73S2ETTD106G
MFR.Part #
SG73S2ETTD106G
JLCPCB Part #
C4241417
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS