SG73S2ETTD103G
MFR.Part #
SG73S2ETTD103G
JLCPCB Part #
C3985777
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS