SG73S2ETTD1022D
MFR.Part #
SG73S2ETTD1022D
JLCPCB Part #
C4191617
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS