SG73S2ETTD1021D
MFR.Part #
SG73S2ETTD1021D
JLCPCB Part #
C4164674
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS