SG73S2ERTTD9R1J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD9R1J
JLCPCB Part #
C7312885
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS