SG73S2ERTTD911G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD911G
JLCPCB Part #
C6678608
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS